www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co robił Michał Szpak z polską modelką w Los Angeles?

Violet i Anna Oliferuk niedawno wróciły z Londynu gdzie startowały w konkursie Top Model Worldwide. Na codzień trzy siostry,  bo również Angel prowadzą firmę, która sprzedaje komórki macierzyste. Modeling i śpiewanie to dla nich hobby. Violet  już od dawna wykazuje duży talent wokalny. Pobiera lekcje u najlepszych nauczycieli w USA. Szczególnie zaprzyjaźniła się ze Stevie Mackey,  który pracuję w Voice of USA. Violet od lat też zna się bardzo dobrze z Michałem Szpakiem zanim on  był znany w Polsce. Ostatnio piosenkarz wybrał się do Los Angeles, aby poznać to miasto i odwiedzić swoją przyjaciółkę Violet.

Michał uwielbia plażę więc codziennie wyjeżdżali na jedną z nich do: Santa Monica, Venice Beach czy Malibu. Były też zakupy i zostali zaproszeni na urodziny do Carmen Elektry w Palm Springs. Zabrał ich znany model albinos Shaun Ross, który przygotowywał Violet i Annę  do konkursu Top Model. Michał Szpak pojechał również z Violet na zajęcia wokalne do Stevie Mackey, nauczyciela wokalnego Jennifer Lopez. Jednak najważniejsze dla naszej Polki było to, że Michał zaprosił ją do Chicago na swój koncert dla Polonii. Violet wystąpiła jako support i zaśpiewała piosenkę „Killing me softly with His Song” Roberta Flacka. Myślą też o przyszłości aby więcej występować razem. Okazuje się, że miło spędzają ze sobą wolny czas ale też im się dobrze pracuje.

Michał zakochał się w Los Angeles i chce tu wrócić jeszcze nie raz – wyznała Violet Oliferuk.

 

szpak_oliferuk szpak_oliferuk_02 szpak_oliferuk_03 szpak_oliferuk_04 szpak_oliferuk_05 szpak_oliferuk_06 szpak_oliferuk_07 szpak_oliferuk_08 szpak_oliferuk_09 szpak_oliferuk_10


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>