www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co robi Polka w rodzinie Jacksonów?

Violet Oliferuk od kilku miesięcy mieszka w Los Angeles i tam postanowiła rozwinąć swoją karierę muzyczną. Przez rok czekała, aby dostać się na lekcje śpiewu do Steva Mackeya, który uczy również m.in. Selene Gomez. W czasie karnawału razem z siostrą Angel zostały zaproszone na prywatną imprezę do rodziny Jacksonów. Tam miały okazję poznać Randy Jr. Jacksona i Genevieve (syna i córkę Randy – brata Michaela Jacksona) oraz Donte (syna Jermaine – siostry Micheale). Violet zaprzyjaźniła się z Randym i byli na kilku spotkaniach.

– Randy jest zabawny, sympatyczny, ale ostatnio strasznie zajęty, bo w listopadzie odbędzie się premiera ich nowego show: „Living with the Jacksons” w telewizji.

Okazuje się, że nie jest też takie trudne dostać się na premierę nowego filmu pt. „Little boy”, który wyprodukowała m.in. Eva Longoria. Angel i Violet spotkały ją na premierze i mogły chwilę porozmawiać.

– Eva cały czas uśmiechała się i nie wyczuwało się dystansu między nami. Co nas zaskoczyło, że na premierę jej filmu przyszła ubrana bardzo skromnie – opowiada Violet.

foto: mwmedia

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>