www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co porabia Renata Dancewicz?

Aktorka ostatnio nie zachwyca, tak jak kiedyś, swoją urodą. Wiemy dlaczego!

Nieskazitelna cera, duże brązowe oczy i usta w namiętnym kolorze czerwieni. Renata Dancewicz jeszcze do niedawna wzbudzała pożądanie u mężczyzn. Teraz gwiazda „Na Wspólnej” potrafi przyjść na imprezę bez makijażu i w obszernym swetrze. Taki stan rzeczy aktorka tłumaczy przede wszystkim… swoim lenistwem i pasją, która pochłania ją bez reszty; brydżem.

– Gdy jeszcze nie miałam dziecka spałam do trzynastej. Teraz, kiedy mogę, też lubię dłużej poleżeć w łóżku i poczytać, spędzić godzinę w wannie, zagrać brydża na BBO (popularny portal brydżowy- przyp. red.) – wyznaje aktorka w wywiadzie dla „Olivii”.

Taki tryb życia trochę rozleniwia… I tak lecą godzina za godziną… Czasem, dla małego urozmaicenia Renata Dancewicz zafunduje sobie jednak inne rozrywki:
– Lubię pójść do kina, zwłaszcza rano, kiedy sala jest prawie pusta, albo spotkać się z przyjaciółmi, żeby pogadać.

O wizycie u kosmetyczki, która podpowiedziałaby, jak rozświetlić poszarzałą cerę aktorka nie wspomina. Widocznie nie jest to jej ulubione zajęcie. Jednak Renata Dancewicz nie spędza każdego dnia wyłącznie na beztroskim leniuchowaniu. Jako mama ma też sporo obowiązków.

– Mam syna, więc odbieram go ze szkoły i spędzam z nim czas – mówi. – Kocham go i staram się dawać mu wolność, żeby się rozwijał i robił różne fajne rzeczy.

Zupełnie jak mama!


Wpisz komentarz

  1. 10 grudnia 2016 22:44

    jaa:

    Sexi renatka.:)

Podobne posty:

/* */?>