www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co martwi Annę Czartoryską?

Aktorka jest zdenerwowana, bo wciąż musi dementować plotki na swój temat!

Anna Czartoryska, mimo, że pochodzi z książęcego rodu, wciąż pamięta jak musiała zaciskać pasa będąc na studiach.

 

Pamiętam to twórcze kombinowanie. Chyba każdy student kombinuje, by móc popłacić rachunki, zmieścić się w budżecie i jeszcze odłożyć coś na przyjemności – wspomina aktorka w wywiadzie dla magazynu „Show”.

Anna Czartoryska dorabiała prowadząc różne imprezy. Teraz jednak Anna raczej nie musi kombinować. Niektóre media sugerują nawet, że odkąd poślubiła Michała Niemczyckiego, w ogóle nie musi pracować…
Mam się tłumaczyć z wymysłów dziennikarzy prasy brukowej na temat moich zarobków, wydatków i życia osobistego, o którym nie mają pojęcia? – oburza się gwiazda. – Boli mnie tylko, że ich kłamstwa są powtarzane nie tylko przez obcych, ale też przez dalszych znajomych.

Na szczęście Ania stara się zachować dystans i skupić się na pracy.

Teraz już się tym nie martwię. Jest dużo fajnych projektów, które mnie czekają, więc czuję się spokojna. Ale słyszałam plotkę, że zamierzam zrezygnować z zawodu. Na szczęście chyba nikt w nią nie uwierzył. Bardzo kocham to, co robię i bardzo mi na tym zależy.

Annę Czartoryską najbardziej cieszy oczywiście fakt, że żaden reżyser nie uwierzył w plotki dotyczące jej rezygnacji z zawodu…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>