www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co ma na sumieniu Jerzy Zelnik?

Intrygi, małe grzeszki i podwójne życie – taki jest wiodący bohater serialu „Rezydencja”, Jan Podhorecki. Odtwarzający tę postać Jerzy Zelnik twierdzi, że… gra samego siebie!


Reklamowany jako „polska Dynastia” serial „Rezydencja” cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. Nic dziwnego – producenci zaangażowali do produkcji największe gwiazdy z Jerzym Zelnikiem na czele.

Odtwórca roli głowy rodziny Podhoreckich jest przekonany, że nie dostał tej pracy przez przypadek… Jerzy Zelnik wyznał bowiem, ile wspólnego ma ze swoim bohaterem:
– Wszystko. Obaj mamy taką samą potrzebę czerpania z życia pełnymi garściami i świadomość, że mamy, tu, na ziemi, tylko chwilę, którą trzeba wykorzystać do maksimum. – odważnie wyznaje Jerzy Zelnik w wywiadzie dla gazety „Express Ilustrowany” – Nie patrzymy w metrykę, ale ciągle walczymy, tworzymy, budujemy. To poczucie ryzyka odmładza.

Aktor od wielu lat wciąż cieszy się nieustannym zainteresowaniem ze strony reżyserów, którzy chętnie go angażują w swoich produkcjach. Jednak Jerzy Zelnik czuje się szczególnie związany ze swoim serialowym bohaterem również z innych względów:
– Mam też z Janem Podhoreckim kilka wspólnych, negatywnych cech. Może nie będę wymieniał, ale obaj mamy się z czego spowiadać.- wyznał aktor.
Ciekawe, jakie grzeszki ma na sumieniu znany aktor?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>