www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co łączy polską piosenkarkę z Craigiem Davidem?

Ivs Alter to nowa polska wokalistka, która ma duże szanse zrobić międzynarodową karierę, a takie sytuacje cieszą u nas najbardziej. Niedawno odbyła się premiera jej teledysku „Taki sam” gdzie zaprosiła do współpracy Michała Koterskiego. Wystąpił w jej clipie i niektórzy rozpisywali się, że łączy ich coś więcej, niż tylko praca. Nic z tego. Misiek ma swoją dziewczynę, a Ivs jest wolna, ale może się to zmienić wkrótce.

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się kiedy rok temu poznała brytyjskiego piosenka R&B, Craiga Davida. Okazało się, że nagrywali swoje piosenki w tym samym studio w Londynie. Ich wspólnym producentem był Knighstarr, który pracuje m.in z z Miley Cyrus, Britney Spears. Polska piosenka przyznaje, że Craig ją zauroczył. Spotykali się przez kilka miesięcy, ale nie chciała o
tym mówić. Teraz ona kończy nagrywać płytę, on ruszył w trasę koncertowa, ale są w stałym kontakcie. Obydwoje kochają muzykę i stwierdzili, że muszą coś zrobić razem. W przyszłym tygodniu Ivs Alter wybiera się do Londynu. Jest dobrej myśli, że zaowocuje to dobrą piosenką.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>