www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co łączy Annę Jurksztowicz z Markiem Grechutą?

Piosenkarka ostatnio jest bardzo zajęta.

Anna Jurksztowicz właśnie wróciła w koncertu z okazji 55 urodzin Telewizji Szczecin, gdzie nie mogła jej zabraknąć. W końcu pochodzi z tego miasta i ma do niego wielki sentyment.

2 maja w Dniu Święta Flagi odbędzie się koncert, gdzie zaśpiewa mnóstwo gwiazd, w tym także Anna Jurksztowicz. Odbędzie się on z  okazji 25-lecia Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” pt. „Powrócisz tu”. Wokalistka wybrała na tę okazje piosenkę Marka Grechuty pt. „Wolność”. Jest ona mniej znana szerokiej publiczności, ale bardzo lubiana przez artystkę. Okazało się, że z Markiem Grechutą bardzo dobrze się znali i nie jedno przeżyli razem . W latach 80-tych razem z innymi artystami zagrali wiele koncertów dla Polonii w USA i Kanadzie.

 

Sądziłam iż jako człowiek poetycki,  oderwany jest lekko od rzeczywistości, więc próbowałam u niego wymienić bony PEWEX-owskie na dolary. Niestety nie miał ich. Być może wymienił je na coś innego. Zatem podrzucałam jemu swój bagaż do targania, a to były czasy gdy wszystkie torby i walizki wyglądały jednakowo. Z kpiarskim uśmiechem udawał, że mojej bezczelności nie dostrzega i nosił dwie walizki. Jednak któregoś dnia na próbie przed koncertem żartował, że wyjdzie na scenę w mojej sukience. A wtedy śpiewał „Nie dokazuj miła, nie dokazuj ” -wspomina Anna Jurksztowicz

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>