www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Co Ciachorowski robi z kasą?

Ma dopiero 31 lat, a już jest najbardziej pożądanym aktorem! Wokół niego wciąż kręcą się piękne kobiety. Jemu jednak nie w głowie hulanki i trwonienie pieniędzy. Tomasz Ciachorowski woli… odkładać na swoją emeryturę!

Inżynieria oceanotechniki i budowy okrętów, specjalność- napędy okrętowe- w tym kierunku kształcił się jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów, Tomasz Ciachorowski. Popularny „Ciacho” nie do końca okazał się umysłem ścisłym. Dlatego skończył też szkołę aktorską w Olsztynie. Na szczęście jednak aktor zmienił tylko zawód, a nie rozważne podejście do życia. Najlepiej widać to na przykładzie ostatanio podjętych decyzji finansowych Tomka:
– Kupiłem swoje pierwsze mieszkanie. I zostałem dłużnikiem banku na 40 lat.- opowiada zatroskany odtwórca postaci Igora w „Linii życia”- Doradca finansowy przekonywał mnie do innych rozwiązań, ale aktorstwo to nie jest zawód, który przynosi stabilne dochody. Czasami się ma, czasami się nie ma i dlatego podszedłem do tej sprawy bardzo asekuracyjnie. Od dwóch miesięcy już tam mieszkam!

Jak przystało na inżyniera oceanotechniki, Tomasz Ciachorowski postanowił urządzić swoje mieszkanie bardzo surowo, wzbogacając je tylko o jeden element marynistyczny:
– Mam tam bulaj, czyli okrągłe, okrętowe okno w jednych drzwiach. Ale na tym koniec morskich klimatów- wyjaśnia Tomek- Urządzam mieszkanie w bardzo surowym stylu, bez dekoracji. Będą w nim dominowały białe powierzchnie i szary, surowy beton. W takim otoczeniu dobrze się czuję. Minimalizm i proste geometryczne formy, to jest właśnie to, co mi się podoba- oświadczył „Ciacho”.

Wygląda więc na to, że aktor sporo zaoszczędzi jeśli nie na kredycie, to chociaż na urządzeniu mieszkania. Co zrobi z resztą swojej aktorskiej gaży? Kupi drogi samochód? Znajdzie wymagającą narzeczoną, zacznie szastać pieniędzmi? Nic z tego!
– Zacząłem oszczędzać na emeryturę. O czym wcześniej zupełnie nie myślałem– wyznaje Tomek Ciachorowski.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>