www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Cleo komplementuje taniec Jolanty Pieńkowskiej

Po sukcesie albumu „Równonoc”, Donatan postanowił nagrać kolejny utwór w podobnym, etnicznym klimacie. Opublikowany w listopadzie singiel oraz teledysk „My Słowianie” z udziałem wokalistki Cleo, natychmiast zdobył ogromną popularność. Przebój porwał m.in. Jolantę Pieńkowską, która z nieukrywaną radością tańczyła w jego rytmie w programie „Dzień Dobry TVN”.Singiel Donatana i Cleo szybko pojawił się w głównych rozgłośniach radiowych. Wykonawcy zostali zaproszeni m.in. do programu „Dzień Dobry TVN”, gdzie wykonali przebój „My Słowianie”. Piosenkarka nie kryje zadowolenia z występu w telewizji.

– Ogromnie się cieszę, że wszyscy tak dobrze się bawili – ocenia Cleo. – Uważam, że Pani Pieńkowska wypadła rewelacyjnie. Zawsze twierdziłam, że muzyka powinna dawać dobrą energię. To, że Pani Jolanta do nas dołączyła na scenie wyszło naprawdę świetnie – dodaje wokalistka w wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle.

Wideo „My Słowianie” już od premiery w sieci cieszy się sporym zainteresowaniem. Teledysk w ciągu dwóch dni od pojawienia się na platformie YouTube został odtworzony ponad 2,5 miliona razy, co jest rekordem polskiego internetu. Do tej pory klip Donatana i Cleo zdobył 24 miliony wyświetleń. O piosence pisał także portal BBC jako o jednym z najciekawszych i najpopularniejszych internetowych zjawisk.


Wpisz komentarz

  1. 23 maja 2014 09:08

    kasia:

    pani Pieńkowska ma dystans do siebie i świetnie wypada na wizji. jest naturalna i pozytywna, to lubię!

  2. 5 czerwca 2015 12:00

    iga:

    fajnie, że Pieńkowska zatańczyła z nimi, wyszło zabawnie, a taki właśnie jest ten program, ma być lekko i zabawnie. Pieńkowska moim zdaniem ma poczucie humoru i umie się bawić, ale też gdy trzeba dobrze prowadzi „poważne” rozmowy. dla mnie super!

Podobne posty:

/* */?>