www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ciuchy kupuje w… sklepach dla dzieci!

Marieta Żukowska nie raz gościła na łamach prasy jako najlepiej ubrana gwiazda. Aż trudno uwierzyć w to, że aktorka na co dzień ma ogromne kłopoty, by kupić sobie odpowiednie ciuchy!

Kaja z „Hotelu 52” jest drobna, szczupła i niewysoka. Czy taka osoba ma problemy ze znalezieniem na półkach sklepowych czegoś odpowiedniego?


– To bardzo trudne. Noszę rozmiary jak dla dziecka i szukanie ubrań jest niewdzięczne. Ale jakoś daję radę. Czasami sięgam nawet po kolekcje dziecięce… – zaskakuje wyznaniami na łamach „Świata seriali” Marieta Żukowska.


Każda wyprawa na zakupy to dla gwiazdy droga przez mękę. Największe problemy ze szczuplutką aktorką mają jednak kostiumolodzy…
– Też mają ciężko… W teatrze o tyle jest łatwiej, że gram przede wszystkim w sztukach współczesnych. Nie mam ról kostiumowych, więc o garderobę dla moich postaci trochę łatwiej. Natomiast jeśli chodzi o film to bywa trudniej. Pracuję teraz na Ukrainie przy filmie o Annie German i wszystko musieliśmy zmniejszać na miejscu szybko i na wariata… Twórcy kostiumów nie spodziewali się, że przyjedzie aż tak mały człowiek – opowiada Marieta Żukowska.

Dziwnym trafem ten „mały człowiek” zwykle gra zimne, twarde kobiety…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>