www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Cichopek, Zielińska i inni na otwarciu Fifty Fifty Concept

Gwiazdy, jak wiadomo, wyjątkowo dbają o swoją urodę. Nic zatem dziwnego, że wczoraj pojawiły się na otwarciu Fifty Fifty Concept.

Fifty Fifty Concept to pierwszy w Warszawie Beauty Concept Store, który powstał z miłości do piękna i chęci stworzenia unikalnego miejsca poświęconego kompleksowemu tworzeniu wizerunku.

Na uroczystym otwarciu pojawili się między innymi Katarzyna Cichopek, Katarzyna Zielińska, Karina Kunkiewicz, Sylwia Nowak, Aneta Todorczuk-Perchuć, Anna Kerth.

Fifty Fifty Concept to na co dzień modny Nail Bar (autoryzowany salon OPI), ale również miejsce relaksu podczas wyjątkowego masażu. To także przestrzeń warsztatów z dyplomowanym coachem, szkoleń z zakresu makijażu i stylizacji oraz spotkań towarzyskich.

Współpracują z Fifty Fifty Concept topowi styliści fryzur, makijażyści gwiazd, twórcy makijaży do sesji mody i produkcji telewizyjnych. Specjalnością Fifty Fifty Concept jest unikatowa oferta TOTAL LOOK, czyli pełne przygotowanie do oficjalnych wyjść, kolacji, bankietów, premier.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>