www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Cichopek w roli gorącej Hiszpanki

Przed Kasią Cichopek ważny debiut.

To niebywałe jaką drogę przemierzyła Katarzyna Cichopek. Ta sama, która dzięki udziałowi w castingu do serialu M jak miłość zdobyła w nim jedną z ról. Rolę Kingi Mostowiak. Jak się okazuję kluczowa rolę, bo od niej rozpoczęła się wielka kariera Kasi Cichopek. Angaże w programach rozrywkowych, propozycje udziału w show, w reklamach. Wielu mając dość tego przesytu Cichopek w mediach mówiło o prawdziwej „cichopkomanii”.

A teraz, po wielkich pieniądzach po uzyskaniu popularności i stabilizacji w życiu prywatnym (Kasia ma męża Marcina Hakiela i synka Adasia) Kasia Cichopek wystąpi na deskach teatralnych. Jak dowiadujemy się z prasy, jej debiut teatralny będzie miał miejsce w teatrze Emiliana Kamińskiego „Kamienica”. Cichopek ma się wcielić w rolę gorącej Hiszpanki grając w spektaklu Testament cnotliwego rozpustnika.

Jak sądzicie, poradzi sobie? Nam się wydaje, że bez dwóch zdań, ale można się spodziewać, że krytycy już ostrzą zęby i czekają na potknięcia Kasi. Czy z falą krytyki da sobie radę?

Cichopek_Katarzyna

Cichopek_Katarzyna

Cichopek_Katarzyna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>