www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Cichopek opanuje deski teatru

Katarzyna Cichopek, gwiazda znana przede wszystkim z seriali telewizyjnych, występuje także na scenie teatralnej. W sobotę, 20 kwietnia  zobaczymy ją u boku Przemysława Cypryańskiego w „Testamencie cnotliwego rozpustnika”.

Sztuka będzie wystawiona podczas jedynastej „Elbląskiej Wiosny Teatralnej”, organizowanej przez Teatr im. Aleksandra Sewruka. Reżyserem przedstawienia reprezentującego Teatr Kamienica jest Emilian Kamiński, odgrywający także tytułową postać poszukującą prawdziwej miłości.

„To mój drugi festiwal teatralny. Cieszę się, że w spektaklu mogę zaprezentować się z zupełnie innej strony niż w serialu. Dzięki temu mamy razem z Przemkiem bezpośredni kontakt z widzami „M jak miłość” – opowiada Kasia. „Sztuka odbierana jest bardzo dobrze. W lokalnej prasie ukazały się przychylne recenzje. Przedstawienie zostało wystawione nie tylko na przeglądzie. Jeździmy z nim po całej Polsce” – dodaje.

„Elbląska Wiosna Teatralna” potrwa do końca tygodnia. Tematem przewodnim tej edycji są sztuki, w których obok zawodowych aktorów grają celebryci.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>