www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ciągle chudnie!

Viola Arlak, czyli Halina Kozioł z „Rancza” jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Mimo, że aktorka schudła już 20 kilo, nie rezygnuje z diety i ćwiczeń!

Zanim trafiła do „Rancza” i stała się rozpoznawalna, zagrała w ponad 40 sztukach teatralnych. I nie były to trzecioplanowe role. Mimo to, Viola Arlak stała się popularna dopiero gdy… schudła. Niejedna aktorka z ambicjami czułaby się załamana tym faktem, ale nie Viola.
– Gdy zaczynasz życie brać za bardzo dosłownie, możesz popaść w obłęd. Ja usiłuję we wszystkim widzieć plusy. Mogłabym się oczywiście oburzyć: „Grałam wielkie role, a zauważono mnie dopiero wtedy, kiedy schudłam”. A ja się z tego śmieję. Widocznie takie czasy! – zwierza się aktorka na łamach „Tiny”.
Jednak gwiazda „Rancza” przyznaje, że samo odchudzanie wcale nie było wesołym i przyjemnym zajęciem:
– Kosztowało mnie to sporo pracy i konsekwencji. Systematyczna dieta, ćwiczenia, żadnej taryfy ulgowej – podsumowuje Arlak.
Chociaż było ciężko, aktorka nie rezygnuje z odchudzania!
– W dalszym ciągu co drugi dzień chodzę na steperze, robię 200 brzuszków, ćwiczę z hantlami. Jem mnóstwo warzyw i białka. Unikam cukrów i węglowodanów, a więc także większości owoców. To dieta wysokobiałkowa, ale stosowana pod okiem lekarza! Jeśli miałabym komuś przyznać medal, to samej sobie. Za to, że mi się chce – mówi Viola Arlak.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>