www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Chyba trochę przesadziła…

Choć trudno w to uwierzyć, Anna Dereszowska przyznała, że ma… siwe włosy.

Kilka miesięcy temu Anna Dereszowska została twarzą firmy kosmetycznej, produkującej farby do włosów. Młoda aktorka dostała ponadprzeciętne wynagrodzenie, a jej wizerunek często pojawia się w telewizji i w reklamach prasowych. Ale to nie koniec zobowiązań gwiazdy „M jak miłość”. Anna Dereszowska zachwala zalety wybranego przez siebie kosmetyku niemal w każdym udzielanym ostatnio wywiadzie.

– Oczywiście dbam o siebie, ćwiczę, biegam, chodzę do świetnego miejskiego spa, gdzie panie dbają o kondycję mojej skóry. Dla włosów znalazłam najlepszą farbę, która nie tylko pokrywa skutecznie moje pierwsze siwe włosy, ale też nadaje im piękny, długotrwały połysk i sprawia, że są zdrowe i miękkie – mówi aktorka w wywiadzie dla „Claudii”.

Przypomnijmy: Anna Dereszowska ma dopiero 31 lat. Raczej trudno w tym wieku o „pierwsze siwe włosy”, nawet u osoby tak aktywnej jak ona.


Wpisz komentarz

  1. 15 października 2014 09:09

    nata:

    co za bzdura 31 lat to za wczesnie na pierwsze siwe włosy? Mam kolezanke na roku, która ma 24 lata a gdzie sie nie przyjże to na głowie pełno srebrnych włosów. Ma już ich tak dużo,że musiała zrezygnować z pojedynczego wyrywania bo na dzień dzisiejszy wyrwała by ich połowę. Ja osobiście pierwsze dwa siwe włosy wyrwałam mając 20 lat. I raz na 2 lata zdarza mi się znaleźć również kilka siwych włosów na mojej czuprynie. To nie starość i styl życia wpływa a geny.

Podobne posty:

/* */?>