www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Chciałby skończyć jak Hanka Mostowiak?

Czy Kacper Kuszewski jest kolejnym znudzonym pracą na planie serialu aktorem?


Marek z „M jak miłość” wciąż nie może zapomnieć o Hance. A Kacper Kuszewski ciągle wspomina swoją koleżankę, Małgorzatę Kożuchowską:
– Myślę, że byliśmy zżyci na płaszczyźnie zawodowej, po tylu latach pracy rozumieliśmy się w pół zdania, nie musieliśmy długo analizować sceny, by wiedzieć, jak chcemy ją zagrać. Małgosia po mojej wygranej w „Tańcu z gwiazdami” jako jedna z pierwszych przysłała mi sms z gratulacjami – wyznał Kacper Kuszewski w wywiadzie dla „Expressu Ilustrowanego”.

Okazuje się, że aktorka bardzo zaimponowała Kuszewskiemu swoją decyzją odejścia z serialu. Czy Marek Mostowiak pójdzie w jej ślady?

– Małgosia już od dłuższego czasu pragnęła odmiany. Ja też, podobnie jak każdy aktor, jestem spragniony nowych ról – opowiada Kuszewski. – Z drugiej jednak strony, czuję się z serialem zżyty, praca w nim daje mi poczucie stabilizacji, co jest rzadkie w tym zawodzie. Nie nudzę się, bo serial jest tak konstruowany, że ciągle coś się wydarza. Mój bohater wciąż się zmienia i mam ciekawe zadania do wykonania – uspokaja swoich fanów Kacper Kuszewski.Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>