www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Charytatywne Rodzinne Zawody Kulinarne Gwiazd

„Niedaleko pada jabłko od jabłoni”? A może „czym skorupka za młodu nasiąknie”? Czy tak jak talent muzyczny i aktorski można odziedziczyć talent do gotowania? Sprawdziliśmy!


Pierwsze Charytatywne Rodzinne Zawody Kulinarne, w których kucharskie fartuchy założyli znani Rodzice wraz ze swoimi Pociechami!

Aktorzy, dziennikarze, wokaliści, gwiazdy scen większych i mniejszych udowodnią, że z rodziną nie tylko dobrze wychodzi się na zdjęciach!

A jaki będzie przepis na sukces? Szczypta humoru, dwie łyżki rywalizacji, odrobina umiejętności i porcja dobrej organizacji! Po zmieszaniu należy podgrzać w rodzinnej atmosferze i serwować przybyłym Gościom!

Do kulinarnego pojedynku stanęły Rodziny pod wodzą: Odety Moro, Małgorzaty Sadowskiej, Agnieszki Wielgosz, Sylwii Juszczak – Arnesen, Kariny Kunkiewicz oraz Moniki Mrozowskiej.
Jury w składzie: Ela Romanowska, Paulina Drażba, Tomasz Wolny i Jacek Rozenek, Darek Kuźniak, przyznało dwie nagrody za danie główne dla drużyny Małgorzaty Sadowskiej i Odety Moro. Królowały desery Moniki Mrozowskiej i jej córek oraz Kariny Kunkiewicz z rodziną.

Gościła nas restauracja TRZY KOLORY, przy ulicy Czerskiej 14. W Warszawie. Było smacznie i bardzo rodzinnie!

Zobaczcie fotorelację z imprezy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>