www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

CELEBRITY SALON Dziś wieczorem po raz pierwszy w Polsat Cafe – wideo!

O godzinie 21:00 w Polsat Cafe zobaczymy jak polskie gwiazdy poradzą sobie w pracy w salonie piękności. Rywalizacja będzie zacięta, a zwycięzca będzie tylko jeden!


„Celebrity Salon” to mnóstwo śmiechu, zabawy a czasem całkiem poważnych emocji. Na planie tego programu zrodziło się uczucie Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka.

W premierowym odcinku „Celebrity Salon” zobaczymy m.in. manicure w wykonaniu Mikołaja Krawczyka – „Kiedyś sklejałem modele samolotów więc wydaje mi się, że jakąś precyzję posiadam ale to będzie bardzo ciekawe wyzwanie. Do tej pory to tylko obgryzałem paznokcie.”

Natomiast Leszek Stanek na własnej skórze przekona się na czym polega depilacja woskiem – zabieg przeprowadzi Urszula Dębska. Leszek Stanek: „Czy depilacja boli? To można porównać do takiej sytuacji jakbyś gołą dupą po żwirze jechał za samochodem.”

Prowadząca program Dorota Czaja: „W tym programie bardzo będzie się liczyło Wasze podejście do klientów. To oni w tym przypadku są najważniejsi, a nie Wy. Pamiętajcie, że ludzie którzy przyjdą do salonu będą liczyli na to, że dzięki Waszej pracy będą czuli się i wyglądali po prostu pięknie.”

Gwiazdy opowiedzą o swoich planach prywatnych i zawodowych. Sylwia Juszczak zdradzi, że chciałaby stworzyć wielopokoleniową rodzinę, a Michał Kwiatkowski zadeklarował, że chciałby mieć dziecko. Jakie marzenia mają inne gwiazdy – uczestnicy programu? Dowiemy się wieczorem.

Zobacz też wideo zwiastun programu poniżej!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>