www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Castingi coraz bliżej!

Castingi w trzech miastach w Polsce kolejnym etapem konkursu „Poland …Why Not?

Wyjazd do Los Angeles na plan teledysków Nataszy Urbańskiej i Patricii Kazadi to główna nagroda w wielkim konkursie projektu „Poland …Why Not?”. Pod koniec lipca rozpoczyna się etap castingowy, a już 14 sierpnia wielka podróż do Los Angeles!

Wielki ogólnopolski konkurs projektu „Poland…Why Not?” (PWN), w którym do wygrania jest wyjazd do Los Angeles i możliwość wystąpienia w teledyskach Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej, ruszył 10 czerwca. Do 28 lipca można nadsyłać swoje zgłoszenia. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić jeden ze sklepów sieci ESOTIQ, głównego sponsora projektu „Poland …Why Not?”, lub pójść na seans do jednego z kin sieci Cinema City.

Kolejnym etapem selekcji dwudziestki szczęśliwców, którzy pojadą wraz z Patricią i Nataszą na plan teledysków do Los Angeles, będą castingi, które odbędą się pod koniec lipca w trzech miastach w kraju. W castingach wezmą udział ci, którzy zgłosili się do pierwszego etapu konkursu – na każdy z castingów zaproszonych zostanie 30 osób.

Pierwszy z nich odbędzie się już 29 lipca, w godzinach 14.00-16.00 w gdańskiej Galerii Bałtyckiej w sklepie ESOTIQ. Kolejne odbędą się: w Warszawie 30 lipca w sklepie ESOTIQ w Galerii Mokotów w godzinach 16.00 – 18.00, oraz w Krakowie 31 lipca w salonie ESOTIQ w Galerii Bonakra, godz. 16.00 – 18.00.

Wyłoniona podczas castingów dwudziestaka zwycięzców już 14 sierpnia wyleci wraz z Patricią i Nataszą do Los Angeles, by wziąć udział w teledyskach obu artystek, promujących wielki projekt „Poland …Why Not?”

W jury castingów zasiądą: Brian Allan (pomysłodawca projektu „Poland …Why Not?”, współzałożyciel wytwórni muzycznej Rokket Music), jedna z gwiazd projektu oraz przedstawiciele Rokket Music.

aka

foto:RokketPress


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>