www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Cała prawda o ślubie Krupy!

Joanna Krupa miała już dość plotek związanych ze swoim ślubem. Dlatego postanowiła zdradzić swoim wielbicielom kilka sekretów. Jak będzie?


Po długim narzeczeństwie z Romainem Zago Joanna Krupa wreszcie stanie na ślubnym kobiercu! Ta wieść zelektryzowała niejednego wielbiciela talentu i urody top modelki. Nic dziwnego więc, że na ten temat powstało wiele plotek i domysłów. Znudzona wyssanymi z palca przez plotkarskie magazyny Joasia postanowiła więc zdradzić to i owo. Okazuje się bowiem, że wcale nie jest oczywiste, czy ślub Krupy będzie można zobaczyć w telewizji.

– W reality, w którym występuję z Romainem jest pokazane, jak przygotowujemy się do ślubu, ale jeszcze nie wiem, czy pokażemy sam ślub – wyznała Joanna Krupa w „DD TVN”.

– Jeszcze dokładnie nie wiemy, gdzie będzie ślub. Ja chcę wziąć ślub we Włoszech, bo tam będzie rodzinnie i romantycznie. Ale Romain chce w USA, bo tam przyjdzie więcej osób. Ja najchętniej wzięłabym ślub cichy, ale mama by mnie zabiła, siostra i tata też! – śmieje się jurorka „Top Model”.

Joanna bierze też pod uwagę inną możliwość: skromną uroczystość we Włoszech i… dwie imprezy weselne; w Stanach i w Polsce! „Dżoana” jedno wie na pewno:
– To plotka, że mój tata jest zły przez ten ślub. Cała rodzina się cieszy. Tata normalnie mnie zaprowadzi do ołtarza – oświadczyła modelka.

Bardzo prawdopodobne, że producenci reality show o Joannie będą chcieli być z kamerami nie tylko na jej ślubie, ale także… podczas nocy poślubnej. Czy im się to uda?

– Nie myślę o tym, ale w tych reality show to wszystko pokazują! – śmieje się Joanna Krupa.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>