www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Cała prawda o Krystynie Mazurównie!

Choć ma 73 lata, niejedna nastolatka może jej pozazdrościć energii i talentu!

Krystyna Mazurówna to nie tylko jedna z najbarwniejszych postaci show- biznesu, ale jeszcze znakomita tancerka, która zrobiła karierę za granicą! Jednak jurorka programu „Tylko taniec” nie zadziera nosa i mówi o sobie: „Jestem antysnobką!”

„Przyjeżdżam często do Polski z mego – od kilkudziesięciu lat – Paryża. Spragniona kontaktów towarzyskich (…) umawiam się oczywiście na kolejne spotkania. Wypytuję troskliwie o zdrowie, o plany zawodowe, o dzieci i wnuki i jakieś ewentualne troski i kłopoty. Moi interlokutorzy rewanżują mi się nieokiełznaną ciekawością, tyle że chodzi im głównie o stan mego majątku, przejawy hulaszczego życia, tudzież dowody na moje przejawy snobizmu – pisze Krystyna Mazurówna w swoim felietonie dla „IK Magazine”.

„Niedoczekanie! Na pytania typu „A ile masz teraz metrów kwadratowych?”, „Jakim wozem jeździsz?” ,”Gdzie wolisz bywać na nartach, w Austrii czy w Szwajcarii?” – wyjaśniam bez zmrużenia oka, że moich metrów mieszkalnych nie miałam jakoś czasu przemierzyć, że przemieszczam się po Paryżu głównie metrem albo autobusami, a tylko czasem – nie, nie jak się bardzo spieszę, tylko właśnie jak mam dużo czasu – taksówką, i że na narty nie jeżdżę nigdzie.”

Kolorowa jak rajski ptak tancerka ma jeszcze wiele innych szalonych pomysłów:
„Nie zamieszkuję najbogatszej dzielnicy numer szesnaście, a żyję w najbardziej popularnej, kolorowej i biednej, ale za to centralnej, dziesiątce, że latam po świecie liniami low cost i nie uczęszczam do wytwornych, najdroższych restauracji, a lubię zmieniać, jadając na zmianę w tureckich, pakistańskich lub francuskich knajpkach średniego lotu.

Tak, ale za to postawiłam mojej gosposi z rodziną superwakacje w Marakeszu, utrzymywałam przez parę lat moją nianię-staruszkę wraz z jej opiekunką w Łodzi, pomagam znajomemu paryskiemu kloszardowi i rozpuszczam moje dzieci tak, że aż protestują. No to co, kto wpada na bardziej oryginalne pomysły, zwykli snobi, czy ja, antysnobka?”

Odpowiedź może być tylko jedna…


Wpisz komentarz

  1. 7 marca 2012 15:00

    kade:

    dziwi mnie z jakim uporem podkresla swoja modziezowosc. Nie mylic z mlodzienczoscia ani radoscia zycia. Pewnie sie nacierpiala w zyciu. Chyba mi jej zal.

Podobne posty:

/* */?>