www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Były mąż ostro o Kate!

Były mąż Kate Rozz przerywa milczenie! I chciałby ostrzec Piotra Adamczyka, żeby nie robił sobie nadziei…

Kate Rozz, Piotr Adamczyk / © MWmedia

Paryż to dla Katarzyny Gwizdały, znanej jako Kate Rozz miejsce wyjątkowe. To tu wyemigrowała po tym, jak rzuciła studia prawnicze w Białymstoku. Tu pracowala jako kelnerka. Tu podczas jednej z kolacji poznała wpływowego finansistę, Jeana Manuela Rozana, którego modelka i aktorka tak wspomina:
– Inteligentny człowiek, pisze książki: jedną o polityce, drugą o finansach, teraz wydaje trzecią. Zwiedził świat, ma niesamowite kontakty.

Byli małżeństwem 5 lat. Niestety dziś były mąż nie ma tak dobrego zdania o Kasi. „Życie na gorąco” dotarło do zaskakującej wypowiedzi pierwszego męża Gwizdały, który twierdzi, że gwiazda nigdy nie przeprowadzi się do Polski!:
– Jedynym powodem, dla którego moja była żona nie mieszka w Polsce z nowym mężem jest fakt, że tego nie chce. Nie chce tego pod żadnym pozorem, nieważne z, czy bez naszej córki. W małym, czy dużym domu. To w ogólenie ma dla niej znaczenia. Problemem jest to, że jej zdaniem powrót do Polski oznaczałby stanie się jego (Adamczyka- przyp. red.) więźniem i utratę niezależności. Ona chce pozostać wolną osobą, robić to, co chce. O to w tym wszystkim chodzi. Nie wiem jedynie dlaczego nie powiedziała mu tego przed ślubem.- powiedział Jean Manuel.

Rozan nie kryje nawet rozczarowania postępowaniem Kate. Czy niezależność Kasi była powodem rozpadu związku z francuskim intelektualistą? I czy tak samo skończy się miłość do Piotra Adamczyka?


Wpisz komentarz

  1. 5 października 2013 12:51

    Anonim:

    Jeszcze jedna gwiazda lozkowa z jakies wiochy.
    Rzeczywiscie jest sie czym szczycic, zeby pozniej nas wytkano we Francji jako latwe lupy

Podobne posty:

/* */?>