www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Byłam straszna” – mówi o początkach swojej kariery Agnieszka Szulim

Dziennikarka przyznaje, że nie może patrzeć na nagrania sprzed lat. Trudno uwierzyć jej w to, że w ogóle dostała pracę. Wstydzi się za swoje błędy i nieprofesjonalność.

„Byłam sztywna jak kij i tak zestresowana, że myślenie mi się kompletnie wyłączało i przed kamerą zachowywałam się jak kretynka. Do tej pory nie mam odwagi oglądać tych rzeczy, choć mam je wszystkie ponagrywane. A paradoksalnie wtedy zostałam jedną z twarzy Jedynki i dostawałam najciekawsze rzeczy do zrobienia: dwugodzinny program na żywo, wielkie koncerty, gale – i ja to masakrowałam! Byłam straszna. Myślę, że zbyt szybko dostałam tę szansę. Chyba wolałabym, żeby najpierw pozwolono mi się czegoś nauczyć. Ale nikt przecież nie mówił, że telewizja to łatwy kawałek chleba. Albo się odnajdziesz, albo wypadasz. Szczęście, że nikt mnie nie wyrzucił. Ja w tym pierwszym roku wywaliłabym się kilka razy” – wyznaje podczas rozmowy z „Galą”.

Agnieszka nauczyła się obiektywizmu i teraz łatwiej jej poprawić swoje błędy. Jest dobra w tym, co robi, a przy tym bardzo skromna. Swój sukces zawdzięcza uporowi i ambicji. Miejmy nadzieję, że skupi się wyłącznie na dziennikarstwie i nie będzie próbować aktorstwa lub pisania książek.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>