www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Była Damięckiego zostawi sobie jego nazwisko!

Jeszcze wczoraj mama Mateusza, Joanna Damięcka nie chciała nic powiedzieć na temat rozstania syna z żoną.

Jednak dziś, w wywiadzie z „Super Ekspressem” zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów: – Rozstali się, nie jest mi z tego powodu wesoło – wyznaje pani Joanna w rozmowie z gazetą. – Decyzja o rozstaniu została podjęta dużo wcześniej. To ona zdecydowała, że odejdzie. Monika Damięcka, nazywana Patrycją wytrzymała z przystojniakiem tylko 8 miesięcy. Dlaczego?

– Trudne jest życie z aktorem. Ja 30 lat żyję z aktorem, ale nam się udało, bo wiedziałam, że wychodzę za mąż za aktora i co to oznacza. A faktycznie Mateusz ma teraz dużo wyjazdów i pracy zawodowej – tłumaczy Joanna Damięcka.

Całe zamieszanie okół sprawy wzięło się jednak stąd, że była żona Mateusza od kilku już miesięcy spotyka się z Remigiuszem Kasztelnikiem (34 l.), który wcześniej był facetem Magdy Mołek i… Matyldy Damięckiej! Jeśli wcześniej ukrywała się z tą znajomością, teraz nie robi już z tego żadnego sekretu. Nie jest jednak tajemnicą, że po rozwodzie Monika Damięcka zostanie przy nazwisku byłego.

Nie ma się czemu dziwić. W końcu Mateusz pochodzi z aktorskiego klanu, a nazwisko Damięcki, otwiera wiele drzwi. Mimo wszystko mama Mateusza deklaruje, że nie ma urazy do byłej synowej: – Miałam i mam bardzo dobre kontakty z Moniką – wyznaje.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>