www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Być jak Zbigniew Wodecki!

Jakim jurorem będzie Janusz Józefowicz? Surowym i przesadnie pedantycznym? Ostro krytykującym każdy błąd? Okazuje się, że… wręcz przeciwnie!

Niejeden uczestnik XIII edycji „Tańca z gwiazdami” już teraz boi się pierwszego występu. Tańce celebrytów będzie bowiem oceniać kolejny profesjonalista: słynący z surowych ocen i ciętego języka Janusz Józefowicz.

Co ciekawe, on sam uspokaja zdenerwowanych tancerzy- amatorów: – Mam nadzieję, że uda mi się zachować choć odrobinę życzliwości jak mój szlachetny poprzednik, Zbigniew Wodecki- mówił w sobotnim „DD TVN” Janusz Józefowicz- Nie mam nastawienia, że wpadnę i będę „złym panem”, mam nadzieję, że będę się świetnie bawić.

Podobnie myśli Natasza Urbańska, która poprowadzi show u boku kolegi ze studiów swojego męża- Piotra Gąsowskiego. Roztańczona para już nie jest obrażona na stację TVN. Malo tego: Natasza Urbańska teraz prezentuje zupełnie inne spojrzenie na swój występ sprzed kilku lat:
– Bardzo miło wspominam swój występ w 10 edycji– zapewniała Natasza w „DD TVN”- Nie mogę się doczekać, kiedy rozpocznie się emisja. Oprócz roli prowadzącej będę mieć szansę zaprezentować się jako aktorka.

Wygląda więc na to, że na razie wszyscy są zadowoleni z „odświeżenia” składu jury. Pytanie tylko, czy Janusz Józefowicz do końca edycji pozostanie „dobrym panem”…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>