www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Burzyńska zamiast Conrado Moreno

Trzeci odcinek „Gwiazdy tańczą na lodzie” upłynął pod znakiem niespodzianek. Ale nie było największej oczekiwanej „niespodzianki” – powrotu Joli Rutowicz.


Jola Rutowicz, pomimo, że tak wskazuje regulamin, nie powróci do widowiska. Według regulaminu w przypadku rezygnacji uczestnika powinna powrócić para, która odpadła w minionym odcinku. Mówi się, że odmówiła dalszego udziału, m.in. z powodu rzekomego zamieszania z głosami SMS.


Podczas minionego odcinka Conrado Moreno w trakcie telekonferencji zrezygnował z udziału. Moreno ostatecznie poddał się rehabilitacji i nie zamierza wracać na lodową taflę. „Dzięki wam stanąłem przed chwilą na nogach. Bardzo mi was brakuje. Bardzo fajnie się was ogląda. Założyłem łyżwy i stanąłem w salonie” – żartował Hiszpan.

Moreno zaproponował producentom, by zamiast niego została najsłabsza uczestniczka odcinka Katarzyna Burzyńska. „To było piękne i szlachetne ze strony Conardo” – wzruszył się Włodzimierz Szaranowicz. „Regulamin tego nie przewiduje, ale jeżeli producenci i jurorzy wyrażą zgodę…” – zawahał się prowadzący Maciej Kurzajewski.


Uczestnicy radzą sobie z jazdą coraz lepiej, nawet Paweł „Konjo” Konnak.  „Koniu, obojętnie jakie byś miał chwile zwątpienia, pamiętaj że i tak jeździsz lepiej niż nasza cudowna prowadząca” – zachwalała Doda.

Na ripostę nie musiała długo czekać: „Doda, przeczytałem na Pudelku że zakochałaś się w Janku Muzykancie!”

Na tafli błyszczeli m.in. Katarzyna Zielińska i Filip Bernadowski. „Obejrzałam taniec od początku i do końca. Bardzo mi się podobał” – stwierdziła Doda. „Interpretacja była bardzo fajna” – dodała Renata Aleksander.

Michał Milowicz zasłynął strojem, który nie do końca przypadł do gustu jurorom. „Masz tragiczną koszule! To jest cyrk na lodzie!” – grzmiał Tomasz Jacyków. „To co pokazał, jest na wysokim poziomie” – sprostowała Renata Aleksander.

Kolejny raz klasę pokazała Beata Ścibiakówna.„Wybuchł dynamit w ciele Beaty. Radek świetnie poprowadził” – zachwalał Włodzimierz Szaranowicz.


Samuel Palmer został skrytykowany za… kamienną twarz.  „Jeżeli chodzi o jazdę na lodzie to było dobrze. A co z tą twarzą? Widziałem kamienną twarz!” – stwierdził Jacyków.

Pozostali uczestnicy lodowego show Rafał Cieszyński, Gosia Andrzejewicz i Agnieszka Włodarczyk zaprezentowali interesujące układy.

Teraz czekamy już tylko do następnego emocjonującego odcinka.Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>