www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bukmacherzy typują finał Mam Talent!

Bukmacherzy bwin typują, że III edycję programu „Mam talent” stacji TVN wygra Magda Welc: mała dziewczynka o wielkim głosie. Cały finał powinien być śpiewający ze względu na dużą liczbę wokalistów.

Jedenastoletnia Magda Welc pochodzi z Niedrzwicy Dużej. Na scenie ujmuje skromnością, ale jak zacznie śpiewać, to wprawia w zachwyt. Tak było już podczas eliminacji, gdy wzruszająco zaśpiewała piosenkę „Nie żałuję” z repertuaru Edyty Geppert.

„Jezus, Maria, co to za dziewczyna?!” dopytywała Agnieszka Chylińska. Kuba Wojewódzki zapytał wprost: „Pani Magdo, komu pani ukradła ten głos? Tacy ludzie są sensem tego programu” dodał. Za sceną w tym czasie płakała matka dziewczyny, w końcu łzy uroniła też sama Magda. Dostała najwięcej głosów od widzów i została pierwszą finalistką. To w niej bukmacherzy bwin, największego na świecie notowanego na giełdzie dostawcy online gamingu, widzą zwyciężczynię całego programu: Magda Welc (2.75).

Mogą jej zagrozić inni śpiewający: Piotr Lisiecki (3.50) z Gdańska, człowiek z gitarą, przy którego śpiewie „człowiek ma ochotę przytulić się do samego siebie” (Małgorzata Foremniak) oraz Kamil Bednarek (4.00), rastafarianin z Lipek, który w półfinale rozkołysał wszystkich balladą „Tears in Heaven” Erica Claptona na modłę reggae. Za nimi z równymi szansami Paweł Ejzenberg (5.00), czyli polski Ray Charles, niewidomy wokalista szalejący za fortepianem, oraz urokliwa Sabina Jeszek (5.00), której uroda i sceniczne obycie dorównują głosowi. Dalej: Patrycja Malinowska (11.00) z „głosem jak dzwon” (Agnieszka Chylińska) i męsko-żeńskie trio Me Myself And I (11.00) śpiewające i odgrywające zarazem na scenie piosenki na jazzowo. Listę śpiewających finalistów uzupełnia dwudziestoletnia Kasia Sochacka (21.00).

Wygląda więc na to, że tytuł – nawet jeśli nie do Magdy Welc – powędruje do wokalisty. A grupa taneczna UDS (21.00) i tancerze z duetu Ania i Jacek (51.00) – mimo komplementów: „Klasa, klasa, klasa”, jak komentowała Małgorzata Foremniak – zajmą dalsze miejsca.

aka

mwmedia_20101024_151416WELC_MAGDA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>