www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bukmacherzy już wiedzą, kto wygra Taniec z Gwiazdami!

W najbliższą niedzielę odbędzie wielki finał XII edycji popularnego telewizyjnego show „Tańca z Gwiazdami”. Specjaliści Star-Typ Sport (STS) przewidują wyrównaną walkę pomiędzy Moniką Pyrek i Pawłem Stalińskim, jednak według ich typów, to…

… to lekkoatletka wygra decydujący odcinek programu!

W finale zaprezentują się tyczkarka Monika Pyrek oraz model Paweł Staliński. Ich niedzielne występy zostały znakomicie przyjęte przez jurorów oraz zyskały dużą aprobatę widzów, która przełożyła się na otrzymane SMSy. W zestawieniu głosów publiczności nieznacznie wygrał Staliński, jednak Monika Pyrek była lepsza jeśli chodzi o noty sędziowskie.

Zaskoczeniem dla nas jest wysoka lokata Pawła Stalińskiego. Jesteśmy jednak zdania, że finał, mimo swojego zaciętego przebiegu, rozstrzygnie się na korzyść Moniki Pyrek. Mimo iż Paweł Staliński okazał się być największą rewelacją XII edycji, według nas zostanie pokonany w niedzielnej rywalizacji z lekkoatletką. Z drugiej strony, pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że finały rządzą się swoimi prawami. – podkreśla Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Czy typowanie okaże się prawdą? Odpowiedź w najbliższą niedzielę.

aka

pyrek_monika

JANACHOWSKA_IZABELA_STALINSKI_PAWEŁ


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>