www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bujakiewicz pochwaliła się partnerem

Katarzynie Bujakiewicz (39 l.) nie po drodze warszawskie gale. Aktorka jakiś czas temu przeprowadziła się do rodzinnego Poznania, gdzie mieszka jej luby, Piotr Maruszewski.

W sierpniu ubiegłego roku urodziła im się córeczka. Teraz, kiedy mała Oleńka troszeczkę podrosła Bujakiewicz znowu będzie miała czas na swoją karierę aktorską oraz bywanie na bankietach.

– Kiedy kręciłam film, córka miała 3 miesiące. Przyjeżdżałyśmy razem na plan, bo chciałam być dobrą matką i karmiłam ją piersią. Poza tym miałam problem, żeby się z nią rozstać. Na szczęście wszystko było dobrze zorganizowane. W każdej chwili miałam możliwość, by pojechać do hotelu i ją nakarmić – opowiedziała niedawno w Dzień Dobry TVN.

Na wczorajszej premierze filmu „Listy do M.” pojawiła się z partnerem. Nie dało się nie zauważyć, że ci świata poza sobą nie widzą. A miłość zawsze była ważna dla absolwentki Wydziału Aktorskiego PWST. Twierdziła, że to uczucie daje jej niesamowitą energię i dodaje skrzydeł. Długo czekała na mężczyznę ze swoich snów. Niedawno wyznała, że Piotr, który jest biznesmenem to miłość jej życia.

Podobają mi się mężczyźni dobrze wychowani, mądrzy, ambitni, pracowici, szanujący swoich rodziców, wyczuleni na potrzeby partnerki. Tacy faceci mi imponują. Nie znoszę natomiast trzydziestoletnich mężczyzn trzymających się kurczowo spódnicy mamusi. Szans nie mają u mnie także długowłosy panowie typu „macho”, dla których ich wygląd jest najważniejszy. Kiedy natomiast widzę faceta króciutko ostrzyżonego, albo wręcz łysego, mięknę! – wyznała w jednym z wywiadów nie znając jeszcze Maruszewskiego.

Piotr wygląda zupełnie tak, jak Bujakiewicz opisała swój ideał.

Kasia zaprezentowała się w nowej fryzurze: prosta grzywka i krótsze włosy. Podobno po porodzie  schudła 10 kilo. Podoba Wam się ta metamorfoza?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>