www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Brat uratował Dodę w sylwestra!

Taki brat, to prawdziwy skarb!


Gdy zegar wybił północ Doda gościła na scenie warszawskiego koncertu sylwestrowego, gdzie razem z innymi gwiazdami i zgromadzoną publicznością żegnała stary, a witała Nowy Rok. Jak możemy przypuszczać, w tej ważnej chwili, Rabczewska zapragnęła usłyszeć głos kogoś bliskiego sercu (Nergala? Rodziców? Przyjaciółki?) i czym prędzej chwyciła za telefon. W drugiej ręce z trudem dzierżyła ciężką butelkę  z szampańskim trunkiem. Ale pogoda nie miała litości dla tak obciążonej królowej sceny!

Bezlitosny wiatr tak mocno dmuchał, że targnął śliczną, zwiewną spódniczkę gwiazdy w górę. Powiew uniósł ją tak wysoko, że biała bielizna królowej, a pod nią skryte wdzięki w jednej chwili ujrzała światło sceny. Widok, ten nikogo nie zaskakuje – Doda występuje często w bardzo kusych wdziankach nie raz eksponując bieliznę. Ale tej sytuacji ktoś jednak nie mógł chyba zdzierżyć.

Wtedy pojawił się ON. Brat Doroty Rabczewskiej, Rafał czym prędzej pospieszył siostrze na ratunek. Po tym, jak uporał się z licznymi warstwami zwiewnego materiału, dzierżył spódniczkę na swoim miejscu, aby jego ukochana siostra nie zmarzła w tak kluczowym miejscu.

Bez cienia złośliwości – to się nazywa prawdziwe braterskie oddanie i jeszcze prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie”. A hasło, że z rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciu wtedy w Warszawie odnalazło swoje drugie – pozytywne dno.

Rafał Rabczewski to kochający i oddany brat Dody – tylko pogratulować!

doda_rabczewska_dorota

1 2 3 4 5 6 7 8

Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>