www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Brat Natalii Kukulskiej rapuje [video]

Brat Natalii Kukulskiej, Piotr wziął się za rapowanie. Właśnie „wydał” swoją pierwszą piosenkę „Siła miasta” do której nagrał teledysk. „Lansuje się” po Warszawie pożyczonym autem…

Sami nie wiemy jak sklasyfikować tę piosenkę – czy jest na poziomie, czy raczej wiocha? Ocenę pozostawimy Wam.  Ciekawostką jest skład „autorski” piosenki. Otóż w „Sile miasta” występuje też Justyna Panfilewicz vel Jazzta – wokalistka zespołu Ich Troje.  Muzykę napisali Wojtek Stępnik i Marian Lichtman z… zespołu Trubadurzy.

Cóż, zabrakło jeszcze Krzysztofa Krawczyka oraz Jerzego Połomskiego – mielibyśmy pełen folklor.  Autor teledysku wcale nie kryje się z tym, że auto pożyczył od producenta samochodów w zamian za reklamę.

Piotr Kukulski jest synem nieżyjącego już Jarosława Kukulskiego i piosenkarki Moniki Borys. Jest więc przyrodnim bratem Natalii, z którą ma – delikatnie mówiąc – nie najlepsze stosunki. Miał nawet powiedzieć w mediach, że „nie chcę jej znać”. Podobno ma ostatnio nową dziewczynę – blondynkę zamienił na brunetkę.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>