www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Brat Kamińskiej zagra z Małaszyńskim

Tak się dzisiaj robi karierę, proszę Państwa!

Niech ktoś nas spróbuje przekonać, że znajomość, a w  tym przypadku pokrewieństwo z „gwiazdą” nie miało najmniejszego znaczenia na obsadę, aktora (zaraz … studenta politechniki, który nie jest ani aktorem, ani celebrytem, ani nawet aktorem amatorem) w jednej z ról najnowszej produkcji z super gwiazdami?

Młodszy brat Julii Kamińskiej, serialowej BrzydUli i zwyciężczyni Tańca z gwiazdami, Christian Kamiński, właśnie zaczyna swoją karierę i to od razu, z grubej rury, na wielkim ekranie. Nie od jakiegoś tam tasiemca.

Jak to się stało, że znalazł się w obsadzie Skrzydlatych świń?

„Jakiś czas temu nagraliśmy z Julką filmik o zmywaniu naczyń. Wysłałem go agentce siostry, a ona przekazała go pani reżyser

W ten właśnie prosty sposób brat Julii Kamińskiej dostał rolę w nowej produkcji, która już teraz zapowiadana jest, jako wielki hit. Czy gdyby Christian był bratem pani iskińskiej, a nie znanej Julki miałby  w tej sytuacji jakąś szansę? Wydaje nam się, że „marneszanse”…

Skrzydlate świnie z takimi gwiazdami, jak Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Cezary Pazura, Karolina Gorczyca czy Olga Bołądź na ekranach kin już 5 listopada.

KAMINSKA_JULIA_KAMINSKI_CHRYSTIANKAMINSKA_JULIA_KAMINSKI_CHRYSTIAN

KAMINSKA_JULIA_KAMINSKI_CHRYSTIAN


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>