www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Branża mody na ostatkowym Wild Secret Party

Zebrani goście bawili się na balu maskowym zorganizowanym w poniedziałek 27 lutego przez Annę Puślecką – dziennikarkę, eksperta mody i konsultanta rynku polskiego ds. mody międzynarodowej marki włoskiej LUISAVIAROMA.COM – najstarszego na świecie butiku on line sprzedającego high fashion.

Anna Puślecka już po raz kolejny organizuje party, na które zostają zaproszone wyselekcjonowane osoby. Za każdym razem goście bawią się w innym miejscu w Warszawie i imprezy zyskały już miano „secret party”. Tym razem była to odremontowana willa, Restauracja Biała, w samym sercu Saskiej Kępy.Podczas party obowiązywał określony dress code: elements of white & animal mask. Dekadencki nastrój był inspirowany słynnym Rotshield Party z 1972 roku, a maski zwierząt nawiązywały do obowiązujących od kilku sezonów w modzie trendów.

Podczas ostatkowego wieczoru Wild Secret Party, na zaproszenie Anny Puśleckiej, dwie ilustratorki mody – Anna Halarewicz i Agnieszka Stopyra – wykonywały na żywo podobizny zaproszonych gości. Każdy z rysunków można było kupić wpłacając dowolną kwotę na Fundację Zwierzęca Polana, prowadzoną przez Aleksandrę Grynczewską. Z Fundacją współpracuje m. in. Anita Sokołowska, Leszek Stanek, Piotr Stramowski i Kasia Warnke, którzy tego wieczoru bawili się w Białej.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>