www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bracia Mroczkowie zagrają u najlepszych?

Aktorzy jednego serialu, który dorabiają również brylowaniem na imprezach wreszcie doczekali się uznania ze strony największych polskich reżyserów! Kto chętnie widziałby w swoim filmie Rafała i Marcina Mroczka?

Do tej pory byli skazani tylko na „M jak Miłość„. Teraz jednak cała masa reżyserów całkiem serio myśli o obsadzeniu „złotych bliźniaków” w swoim filmie!

Według reporterów „Super Expressu” do tego szacownego grona należy Kazimierz Kutz (82 l.), twórca takich filmów jak „Perła w koronie”, czy „Paciorki jednego różańca”, który twierdzi:
– Gdybym robił film, rozglądał się za aktorami, a oni byliby w strefie zainteresowania, to czemu nie. Jeśli efekt byłby zadowalający… Oni mają doświadczenie. W moich filmach już grały osoby bez szkoły filmowej.

Także Emilian Kamiński (59 l.), właściciel Teatru Kamienica chwali profesjonalizm i doświadczenie Braci:
– Gdybym miał zadanie dla nich, to z pewnością bym ich zatrudnił. Widziałem, jak z okazji 500. odcinka „M jak miłość” prowadzili galę. W jaki profesjonalny sposób! Utarło się, że jak ktoś nie ma dyplomu, to nie jest aktorem, a proszę przyjść, zobaczyć Kasię Cichopek, jak sobie świetnie poradziła w spektaklu „Testament cnotliwego rozpustnika”.

Za to Jacek Bromski (65 l.), twórca filmów „Zabij mnie glino” czy „Kariera Nikosia Dyzmy”, jako jedyny stawia Bliźniakom warunek:
– Mógłbym dać im rolę w filmie pod warunkiem, że zakończą swój żywot serialowy. Musiałby minąć jakiś czas, by ludzie zapomnieli o poprzednich wcieleniach. Role serialowe są bardzo intensywne. Kiedy Stanisław Mikulski grał w teatrze, widzowie krzyczeli: „Kloss, Kloss!”. To rozłożyło całe przedstawienie.

Pewną szansę daje Rafałowi i Marcinowi także nie całkiem zorientowana w temacie Teresa Kotlarczyk (56 l.), reżyser filmu „Prymas. Trzy lata z tysiąca”, czy serialu „Regina”:
– Nie przyglądałam się ich osiągnięciom. Musielibyśmy się spotkać, poznać. Ale brak dyplomu nie przekreśla ich jako aktorów.

Co na to Mroczkowie? Czy pójdą śladem Weroniki Rosati i Anny Muchy, koleżanek z serialowego planu i podszkolą w Stanach swój aktorski warsztat? A może postawia na swoją „naturalność”?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>