www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Borys Szyc walczy o rolę?

Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski, Maciej Zakościelny i Jan Wieczorkowski. Czy do tego grona dołączy również… Borys Szyc?

 

Borys Szyc nie jest aktorem, który musi biegać z castingu na casting i błagać o rolę. To do niego dzwonią reżyserzy z konkretnymi propozycjami. Ostatnio jednak aktor zaskoczył wszystkich pojawiając się na uroczystym bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do czwartej serii „Czasu honoru„. Na imprezie każdy zadawał sobie pytanie, kiedy powstanie piąta seria hitu TVP i… czy Szyc pojawił się w zacnym gronie, bo chciałby zagrać w serialu, czy może aktor wpadł na „parę głębszych” w doborowym towarzystwie?

Znajomi aktora twierdzą, że jest on oddanym fanem serialu i mimo napiętego grafiku, chętnie zagrałby w nim nawet małą rólkę. Z kolei Małgorzata Górzańska, producent z ramienia Agencji Filmowej, zapewnia że aktorzy, którym proponuje się rolę w „Czasie honoru”, na ogół nie odmawiają.

– W czwartej części gra 168 aktorów, 1100 statystów. Siedemdziesiąt parę dni zdjęciowych w ciągu przeszło 3 miesięcy, w tym połowa w deszczu, więc ludzie pracowali z naprawdę ogromną ofiarnością i równie wielkim poświęceniem – wylicza dla „Świata seriali” Górzańska.

Producenci serialu dysponują ogromnym budżetem, więc zatrudnienie takiego aktora jak Borys Szyc nie stanowiłoby zbytniego obciążenia dla produkcji. Spokojnie spać też mogą odtwórcy głównych ról w „Czasie honoru”; coroczne badania dotyczące odbioru serialu wskazują, że dla widzów najistotniejszy jest bohater zbiorowy, czyli czterej Cichociemni, więc jak zapewnia producentka, nie ma mowy o uśmierceniu któregokolwiek z nich.

Pozostaje tylko zapytać, w jaką postać mógłby się wcielić Borys Szyc?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>