www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bonnie Tyler w Polsce!

Jej lekko zachrypnięty, niepowtarzalny głos od niemal 40 lat zachwyca publiczność na całym świecie. Utworami takimi jak It’s a Heartache, Total Eclipse of the Heart, czy Holding Out for a Hero już dawno zawojowała nasze serca.

W trakcie fenomenalnej kariery obsypywana była niezliczonymi nagrodami, a rzesze jej fanów bezustannie rosły dzięki zdolności do niemal „taśmowej produkcji” wielkich przebojów. Już 30 czerwca na jedynym koncercie w Polsce wystąpi BONNIE TYLER!

Bonnie Tyler (właściwie Gaynor Hopkins) urodziła się w 1951 roku w urokliwym, południowo-walijskim miasteczku niedaleko Swansea. Miłością do muzyki zaraziła ją matka, wielbicielka opery.

W 1977 roku zdarzyło się coś, co mogło przekreślić jej karierę – na strunach głosowych artystki zdiagnozowano guzki, wymagające operacji. Aby proces rekonwalescencji przebiegł bez powikłań Tyler miała zakaz mówienia przez 6 tygodni. Jednak pewnego dnia przygnębiona wokalistka nagle krzyknęła, co trwale uszkodziło jej głos. Bonnie była pewna, że na własne życzenie zrujnowała swoją, dopiero co rozpoczynającą się, karierę. To, jak bardzo się myliła, uzmysłowiła sobie po wydaniu singla It’s a Heartache. Publiczność pokochała jej mocny, lekko zachrypnięty, chwilami zgrzytający głos, który już stale był kojarzony z twórczością piosenkarki. Utwór zrobił z niej międzynarodową gwiazdę, wskoczył do czołówki Billboard Hot 100 i stał się jednym z największych przebojów 1978 roku na świecie.

Już w czerwcu Bonnie Tyler zaprezentuje polskiej publiczności swoje największe przeboje na jedynym koncercie w Warszawie.

ZAPRASZAMY!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>