www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bolesne dzieciństwo Martyny Wojciechowskiej

Każda matka wie, że przy małym dziecku nietrudno o wypadek. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę także Joanna Wojciechowska, matka słynnej podróżniczki.

Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Wyprawy w najdziksze zakątki, niebezpieczne wspinaczki – bez wątpienia Martyna Wojciechowska nie może żyć bez adrenaliny. Nic dziwnego, skoro porządną jej dawkę dostawała już w dzieciństwie! Gdy miała 7 lat, spadła ze schodów i straciła przytomność. Kilka lat później, do wanny, w której brała kąpiel, wpadła podłączona do prądu suszarka do włosów. Kolejny wypadek przytrafił się jej podczas wakacji. Motorówka, którą płynęła po jeziorze, wybuchła! Nastoletnia Martyna miała wtedy poparzoną całą twarz. A podczas zimowego wypoczynku złamała kręgosłup i nie wiadomo było, czy będzie chodzić. Wreszcie podróżniczka zmagała się też z chorobą nowotworową.

– Moje dziecko cztery razy umierało mi na rękach, a ja razem z nim – wyznała dla „Na żywo” Joanna Wojciechowska, matka Martyny. – Dopiero po latach mogę o tym mówić, bo za bardzo bolało. Przeżyła tyle, że mogłabym napisać książkę.
Oby sama Martyna nie miała podobnych przeżyć ze swoją pociechą!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>