www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bohosiewicz znalazła menadżerkę!

Sonia Bohosiewicz jak każda Ślązaczka nie da sobie w kaszę dmuchać! Ta zasada dotyczy też interesów, których aktorka do niedawna pilnowała sama. Co spowodowało te zmiany?

 

Jeszcze nie tak dawno aktorka mówiła w wywiadzie dla „Pani”: -Odnoszę sukcesy, pojawiają się propozycje. Mogłabym mieć swojego menadżera, ale na razie nie chcę. Zajmowanie się własnymi sprawami zawodowymi trzyma mnie blisko ziemi. Dzięki temu nie tracę poczucia rzeczywistości.-.

Co niektórzy plotkowali, że jej decyzja jest spowodowana brakiem zaufania do osoby, która profesjonalnie może pokierować jej karierą: – Ależ ja ufam ludziom! Wolę jednak nie zdawać się na los, ani na przypadek. Rzeczywiście jestem ostrożna. Na przykład nie lubię jechać samochodem z kimś, kogo nie znam jako kierowcy. Nigdy też nie skoczyłabym na bungee. Kocham swoje życie i unikam niepotrzebnego ryzyka. Mam za dużo do stracenia.– dowodziła.

A tu niespodzianka! Jak się dowiadujemy, i to od samych zainteresowanych, Sonię Bohosiewicz od 12 lipca reprezentuje Marta Jarzębska i jej Agencja BUMERANG!

Najwyraźniej tym razem aktorka znalazła odpowiednią, godną zaufania osobę. Trzymamy zatem kciuki za współpracę!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>