www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bohosiewicz narzeka na show biznes

Aktorka nie może pogodzić się z tym, że media wymyślają o niej niestworzone historie.  Ma dosyć ciągłych plotek. Wie jednak, że tak jest w dzisiejszych czasach.

„Nie jestem z tego powodu szczęśliwa, ale czy mamy inne wyjście? Wydaje mi się, że u nas to nie jest tylko zabawa, wszyscy traktują to szalenie serio. Widzę to wokół siebie. Oczywiście mój najbliższy krąg znajomych i rodzina wiedzą naprawdę, co się u mnie dzieje, ale już ten drugi krąg jest niepewny, nie mówiąc już o trzecim, czwartym, piątym, który wierzy święcie w te bzdury. Niezależnie od tego, ile bym się zarzekała, że jest inaczej, to i tak „za 22 tysiące zrobiłam operacje plastyczne” i „jest kryzys w moim małżeństwie”. Sama już na te strony nie zaglądam, zrobiłam sobie detoks. Bo to jest pozornie nieszkodliwe i gdzieś tam wpada, przelatuje i zostaje na dnie. Pozornie woda zostaje czysta, jeżeli człowiek się czuje szczęśliwy. Ale kiedy przyjdzie jakiś moment zawirowania, zmęczenie, coś się zadzieje w rodzinie, to te bzdury wracają ze zdwojoną siłą i wcale nie jest to takie proste utrzymać dystans do tego, co się przeczytało. Teraz nie czytam, nie interesuje mnie to, zarobiona jestem!” – wyznaje Sonia w rozmowie z „Vivą”.

Aktorka ma zdrowe podejście do swojego zawodu. Robi to, co kocha, nie zmusza ją do tego sytuacja finansowa. Ostatnio Soni powodzi się coraz lepiej. Gra w większości nowych komedii polskich.  Czy dobrą passę przekaże siostrze?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>