www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bogdan Gałązka ulubionym kucharzem gwiazd

Bogdan Gałązka, szef kuchni restauracji Gothic Cafe na zamku w Malborku może pochwalić się już trzecią książką, która wydał ostatnio.

„Smak Gothicu” to przepisy kuchni polskiej, które można znaleźć również w menu restauracji. Wszystkie potrawy i wypieki zachwycają czego dowodem są przyznane w tym roku dwie czapki Gault&Millau i tytuł Slow Food.

Bogdan musi trzymać poziom, bo odwiedzają go znakomici goście. Przygotowywał posiłki dla prezydenta Komorowskiego, przyjeżdżają ambasadorowie m.in. USA, który tam zawsze wraca. Gościł króla Norwegii z żoną. Agnieszka Cegielska przyznała, że to jej ulubiona restauracja, a że pochodzi z Malborka to bardzo propaguje swoje. Tutaj zagląda Krystyna Czubówna z rodziną oraz Małgorzata Ostwoska-Królikowska. W drodze nad morze wpada na obiad Maciej Zakościelny, a z Gdańska przyjeżdża Bogdan Wałęsa z żoną. Sprawdziła jego kuchnie również Agnieszka Szulim i Ewa Wojciechowska.  Szef restauracji cieszy się z wizyt Kurta Schellera, bo to u niego pobierał pierwsze nauki kulinarne.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>