www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Boczarska z napędem turbo

Chemiczka Kornelia (Magdalena Boczarska), historyk sztuki Ewa (Dominika Kluźniak) i telewizyjna pogodynka Maja (Maja Hirsch). Pozornie wszystko je dzieli: temperament, zainteresowania, styl życia.

Ale prawdziwa przyjaźń z różnic potrafi uczynić zalety. Kiedy nadejdzie czas, by stawić czoła prawdziwym kłopotom, każda z przyjaciółek stanie we wspólnym szeregu, by solidarnie się wspierać.

Jak się pozbyć cellulitu” to historia o kobiecej przyjaźni aż po grób, której początki biorą się ze wspólnego rozkopywania zagadkowej mogiły. Bohaterki tej pełnej zaskakujących zwrotów akcji historii w wielu momentach przypominają pamiętne Lejdis – z tą różnicą, że są młodsze, bardziej zwariowane, zdecydowane mniej przeklinają i zdecydowanie więcej… palą.

Magdalena Boczarska najmilej wspomina sceny, w których bohaterki palą fajkę wodną, a w niej zupełnie legalne, choć mocno odlotowe substancje. – Grana przeze mnie Kornelia jest bardzo zdolną chemiczką, która od lat zajmuje się substancjami psychoaktywnymi. Potrafi zrobić środek odurzający z naprawdę zaskakujących składników, na przykład bananów. Ale nie to jest najciekawsze. Lubię chwilę, w której – podczas palenia fajki wodnej – zawiązuje się między nami prawdziwie babska, silna więź. Myślę, że kobiety, które będą oglądały te sceny, również odczują siłę tej przyjaźni.

jspc_prod_1983

jspc_prod_2212_72dpi

jspc_prod_2424_72dpi

jspc_prod_2456_300dpi


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>