www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Boczarska w Tańcu z gwiazdami? – wideo

Boczarska, Kluźniak i Hirsch w „Tańcu z gwiazdami”?

Prawie, bo choć układ taneczny przygotował Maciej Zakliczyński (choreograf programów „Taniec z gwiazdami” i „You can dance – Po prostu tańcz!”), aktorki nie zatańczyły w telewizyjnym show, ale w komedii Andrzeja Saramonowicza „Jak się pozbyć cellulitu„.

Kiedy Magda Boczarska, Dominika Kluźniak i Maja Hirsch pojawiły się w swoich błyszczących strojach na planie wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. Po pierwszym ujęciu rozległy się brawa. – Ta scena była niesamowicie trudna do zagrania i wymagała od nas ogromnego wysiłku. Jednocześnie sprawiła nam ogromną radość. Mogłyśmy się poczuć jak gwiazdy wysokobudżetowego musicalu. Wspaniałe stroje, olśniewająca scenografia, znakomita piosenka i choreografia – wspomina Magdalena Boczarska.

W teledysku do piosenki „Gdy jakiś facet„, który ma dzisiaj swoją premierę, oprócz najzabawniejszych fragmentów filmu „Jak się pozbyć cellulitu”, materiałów z planu komedii Andrzeja Saramonowicza można podpatrzeć także jak powstawały nagrania do piosenki „Gdy jakiś facet”. Muzykę do piosenki „Gdy jakiś facet” napisał Wojciech Lemański, autor muzyki do filmu „Jak się pozbyć cellulitu” oraz do takich produkcji jak „Idealny facet dla mojej dziewczyny” i „Edi”. Autorem tekstu jest Andrzej Saramonowicz. – Magda, Dominika i Maja wykonały swoje partie perfekcyjnie, co do dźwięku, dodając od siebie niedostępną dla zawodowych wokalistów aktorską, pełną niuansów i kolorów interpretację — wspomina Wojciech Lemański.

„Jak się pozbyć cellulitu” trafi do kin 4 lutego 2011.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>