www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bobek czuje miętę do Muchy?

Ajajaj! Czyżby szykował się romans na planie serialu Prosto w serce?

mucha_anna_bobek_filip

Tygodnik Na Żywo wnosi wraz z Nowym Rokiem nowy „smaczek”.

A wszystko za sprawą jednego newsa na temat Anny Muchy i Filipa Bobka, którzy w serialu Prosto w serce (ten jutro na dobre wchodzi na ekrany TVN) mają się ku sobie. Okazuje się, że odgrywanie wspólnych scen wcale nie musi przysparzać im kłopotów. Wprost przeciwnie:

To, że oboje do siebie pasują było już widać na castingu do serialu. O główne role starało się wielu aktorów, ale tylko między Muchą a Bobkiem od razu wywiązało się to, czego potrzeba w romantycznej produkcji. Coś, co trudno zagrać. A między nimi była autentyczna fascynacja. Emocje serialowych bohaterów udzieliły się aktorom. Gdy Filip powiedział na planie, że nie może się doczekać scen pocałunku z Anią, ta oblała się rumieńcem.

A jak na to wszystko reaguje, prywatny mężczyzna Anny Muchy, Marcel Sora?

Gdy przyjeżdża na plan, zachowuje się nerwowo, jakby pilnował, czy Ania nie za bardzo wczuwa się w rolę. Przynosi ciepłą herbatę, masuje bolące plecy. Ale na Filipa patrzy tak, jakby chciał zabić go wzrokiem.

No, ciekawa sprawa, ciekawa. Zobaczymy z czasem, czy faktycznie coś z tego będzie. A mówiąc szczerze Bobek i Sora są nawet do siebie podobni (fizycznie) – też to zauważyliście?

BOBEK_FILIP

Anna Mucha, Marcel Sora

Anna Mucha, Marcel Sora


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>