www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bliskie spotkanie z Kate Middleton

Już w niedzielę poznamy bliżej ikonę mody nowego stulecia: Kate Middleton!

Ślubem stulecia okrzyknięto ślub Kate Middleton i księcia Williama. Kate nie była jednak taką panną młodą, jakiej oczekiwałaby rodzina królewska – od 350 lat żaden następca tronu nie poślubił kobiety spoza kręgu arystokracji. W programie zobaczymy, jak zawziętość Kate pomogła jej przetrwać pościgi paparazzi, nadawane przez media złośliwe przezwiska i upokarzające publiczne zerwanie.

Kate Middleton, urodzona w szpitalu Royal Berkshire w miejscowości Reading w angielskim hrabstwie Berkshire, jest najstarszą córką Michaela Middletona, byłego dyspozytora lotów, który dorobił się fortuny, oraz Carole Middleton, z domu Goldsmith, która pracowała jako stewardessa. Obecnie jej rodzice są właścicielami Party Pieces, firmy wysyłkowej sprzedającej akcesoria na przyjęcia dla dzieci. Kate ma młodszą siostrę Philippę i młodszego brata Jamesa.

Jej związek z księciem Williamem, od początku cieszący się ogromnym zainteresowaniem mediów, trwał mniej więcej od Bożego Narodzenia 2003 r. Ceremonia zaślubin odbyła się 29 kwietnia br. Podczas ogłoszenia zaręczyn książe William powiedział: „Nadszedł odpowiedni moment. Oboje jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi.” Panna Middleton dodała, że wstąpienie do rodziny królewskiej to „nie lada wyzwanie”, jednak wyraziła nadzieję, że sobie poradzi.

aka

Biografie: Kate Middleton
10 lipca 2011 r., godz. 16.30 na kanale Club TV


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>