www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bitwa Warszawska 1920 – historia w 3 D

Najnowszy film Jerzego Hoffmana to produkcja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Opowieść o wojnie polsko-bolszewickiej ma zachwycać doskonałą obsadą i rozmachem scen batalistycznych kręconych z wykorzystaniem techniki 3D.

Jak stworzyć hit z historią w tle? – o tym w najnowszym FILMIE.

Osiem lat czekali polscy widzowie na kolejny film Jerzego Hoffmana. Po burzliwych dziejach legendarnego króla Popiela przyszedł czas na historię bardziej współczesną i ukazanie wojny polsko-bolszewickiej. Chociaż temat ten był ostatnio popularny za sprawą telewizyjnego serialu, Hoffman zdecydował się na stworzenie swojej, autorskiej opowieści. Ekranizacja „Bitwy warszawskiej 1920” pochłonęła ogromne środki finansowe.

Znakomita obsada (m.in. Daniel Olbrychski, Borys Szyc i Natasza Urbańska) i niezwykła dbałość o szczegóły to jednak nie jedyne znaki rozpoznawcze filmu. Do ukazania spektakularnych scen batalistycznych wykorzystano technikę 3D.

Takie kino znów nabiera dynamizmu, znów pojawia się poczucie przestrzeni, bohater stojący na krawędzi dachu znów daje nam zawrót głowy – mówi Sławomir Idziak, operator i pomysłodawca rozwiązania. O tym, jak pracuje się na planie pierwszej tego typu produkcji w polskiej kinematografii na łamach FILMU opowie Natasza Urbańska.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>