www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bitwa pomiędzy Wiśniewskim i Miecznikowskim

Pierwszym przegranym „Bitwy na Głosy”, wbrew przewidywaniom wszystkich, został zespół Krzysztofa Cugowskiego.

Tym razem specjaliści polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) prognozują, że to drużyny Michała Wiśniewskiego i Macieja Miecznikowskiego najbardziej zagrożone są odpadnięciem z widowiska.

Decyzja widzów o tym, że z programu odpadł Krzysztof Cugowski była dużym zaskoczeniem, ponieważ nikt nawet nie brał pod uwagę takiej możliwości. Dzięki temu każdy odcinek „Bitwy na Głosy” trzyma w napięciu do ostatniej minuty, a zakłady na to wydarzenie cieszą się coraz większą popularnością – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Wielokrotnie przewidywania bukmacherów mijały się z wyborami widzów programów rozrywkowych, dlatego sam jestem ciekaw, jak potoczą się dalsze losy uczestników show – kończy Juroszek.

Ten, kto postawi 100 zł na odpadnięcie tych drużyn w najbliższą sobotę, ma szansę wygrać 219,82 zł. Halinka Mlynkova i jej zespół, według bukmacherów, mają największe szanse na przejście do następnego etapu widowiska – każde 100 zł postawione na ich odpadnięcie może dać zysk 879,30 zł.

aka

wisniewski_michał

miecznikowski_maciej

miecznikowski_maciej

wisniewski_michal


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>