www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bitwa na głosy wystartowała!

Pierwszy odcinek nowego show telewizyjnej Dwójki ruszył z kopyta! U nas znajdziesz cotygodniową relację!

W kulisach programu gorąca atmosfera –  Urszula Dudziak zapowiedziała piękną muzyczną ucztę, Piotr Kupicha szał energii. Zaś prowadzący Hubert Urbański uświadomił nas jak wiele talentów mijamy każdego dnia na ulicy. Cóż, już zaraz przekonamy się, czy ma rację – przed nami pierwsza bitwa na głosy.

wisniewski_michał_urbanski_hubert_urbanska_natasza

Cztery zespoły, każdy pod wodzą swojej gwiazdy: Michała Wiśniewskiego, Nataszy Urbańskiej, Piotra Kupichy i Urszuli Dudziak wykonują wspólnie piosenkę Georga MichealaFreedom”. To wielkie muzyczne wejście zaliczamy na plus.
W roli ekspertów, którzy będą opiniować, ale, co ważne nie decydować o tym, która grupa muzyczna opuści program występują w stałym składzie: Alicja Węgorzewska, Grażyna Szapołowska oraz Wojciech Jagielski.

wegorzewska_alicja_szapolowska_grazyna_jagielski_wojciech

wegorzewska_alicja_szapolowska_grazyna_jagielski_wojciech

A teraz prezentacja zespołu Nataszy Urbańskiej, która rozśpiewane talenty odnalazła w rodzinnym mieście, Warszawie. Ten zespól ma numer 1. Grupa wykonała „Thiller” Micheala Jacksona. Na czele zespołu śpiewał i tańczył Paweł. Jak wrażenia ekspertów?
Wojtek Jagielski sumuje krótko: Fantastycznie! Świetna robota! Alicja Węgorzewska występ oceniła pozytywnie, a najwięcej miała do powiedzenia Grażyna Szapołowska, mówiła dużo, coś o dymie. I tyle.

zespół_urbańskiej

urbanski_hubert_urbanska_natasza

urbanski_hubert_urbanska_natasza

Teraz kolej na drużynę Piotra Kupichy. Grupę z numerem 3. Lider Feela szukał swoich zawodników w Katowicach.  Co nam zaprezentują jego podopieczni ? Mocny numer. Zaśpiewali „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena.
Grażyna Szapołowska wywołała do tablicy Agnieszkę: Bardzo pięknie było. Alicja Węgorzewska pochwaliła dziewczynę: Masz piękny wokal. A Piotrowi otarła czoło i okrzyknęła go Pavarottim.

zespoł_kupichy

urbanski_hubert_kupicha_piotr

urbanski_hubert_kupicha_piotr

urbanski_hubert_kupicha_piotr

Po krótkiej przerwie śpiewa zespół Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu Ich Troje szukał talentów w Łodzi. Po wykonaniu piosenki jego zespołu pt. Keiene Grenzen ze spokojnym sumieniem potwierdzamy, że talenty muzyczne znalazł. Jak grupa Wiśni wpadła w oczach ekspertów?
Alicja Węgorzewska: W tym szarym świecie jesteś pięknym, kolorowym ptakiem. Dajesz show, masz niezmierny szacunek do publiczności. Wypaliła do Michała. Grażyna Szapołowska poprosiła Wiśniewskiego, żeby nie opuszczał tego kraju. A Wojciech Jagielski pochwalił talent wokalny jednej z zawodniczek grupy Michała, która jest osobą niedowidzącą.

zespoł_wisniewskiego

urbanski_hubert_wisniewski_michał

urbanski_hubert_wisniewski_michał

I ostatnia w tym odcinku, zarazem pierwszym odcinku, drużyna. To ekipa Urszuli Dudziak z numerem 4. Gwiazda skompletowała swoich podopiecznych w Zielonej Górze, mieście, w którym się wychowała. Drużyna zaprezentowała porywający do tańca utwór „Single Ladies”, Beyonce Kwnowles.
Eksperci byli zachwyceni.

zespoł_dudziak

urbanski_hubert_dudziak_urszula

urbanski_hubert_dudziak_urszula

Który ze śpiewających zespołów zdobył najwięcej głosów? Emocje rosły, telewidzowie słali sms-y na grupę, która wywalczyła parasol ochronny i, która nie odpadnie z programu w trzecim odcinku za dwa tygodnie. Kto to? Telewidzowie wybrali zespół numer 4, śpiewającą drużynę Urszuli Dudziak!
wisniewski_michał_urbanski_hubert_dudziak_urszula_kupicha_piotr_urbanska_natasza

dudziak_urszula_ubranski_hubert

Do zobaczenia z tydzień. Wtedy swoje utalentowane zespoły  zaprezentują nam Halina Młynkova, Maciej Miecznikowski, Piotr Cugowski oraz bracia, Łukasz i Piotr Golcowie.

bonnie


Wpisz komentarz

  1. 20 maja 2017 17:03

Podobne posty:

/* */?>