www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bitwa na głosy: odpadli Golcowie, króluje Młynkova

Przygoda z muzycznym show Dwójki skończyła się dla znanych braci bliźniaków z Milówki, Łukasza i Pawła Golców.

Zrządzenie losu? Akurat w tym odcinku to właśnie ich grupa występowała, jako pierwsza. I choć ekspertom (Alicja Węgorzewska, Grażyna Szapołowska, Wojciech Jagielski) wykonany przez drużynę Golców Black or white Michaela Jacksona bardzo się podobał, telewidzom, co wyszło w efekcie ostatecznym jednak nie za bardzo.

golec_pawel_golec_lukasz

urbanski_hubert_golec_pawel_golec_lukasz

golec_pawel_golec_lukasz

golec_pawel_golec_lukasz

Kolejna grupa to ekipa Maćka Miecznikowskiego. Tym razem postawili na polską piosenkę. Nic nie może wiecznie trwać Anny Jantar, wypadło im całkiem przyzwoicie. Na tyle dobrze, że w ostatecznym głosowaniu zajęli wysokie, drugie miejsce w tym odcinku. Miecznik niebezpiecznik bardzo się wzruszył niespodziewanym sukcesem swojej ekipy. Na szczęście Hubert Urbański mu nie dokuczał. Ot kilka męskich łez.

miecznikowski_maciej

miecznikowski_maciej

urbanski_hubert_miecznikowski_maciej

miecznikowski_maciej

Potem przyszedł czas na grupę Uli Dudziak. Piosenka Justina Timberlake’a pt. Lovestoned wykonana a’capella to naszym zdaniem najlepsze wykonanie tego wieczoru. Zresztą wszystko, co wychodzi spod ręki Urszuli to majstersztyk. Nie umknęło to uwadze ekspertów. Padły nawet frazy w stylu, że gdyby Urszula Dudziak była trenerem narodowej reprezentacji w piłce nożnej, już dawno byśmy byli mistrzami. Hubert Urbański trzymał rękę na pulsie – szczerze nie życzył Urszuli kontaktów z PZPN …

To taki żarcik?

dudziak_urszula

urbanski_hubert_dudziak_urszula

dudziak_urszula

No dobrze. Kolejna grupa. Zespół Piotra Kupichy. Zaśpiewali w okrojonym składzie, jedna  z uczestniczek, ciężarna Lucyna nie mogła wystąpić z powodu gorszej formy. Grupa wykonała piosenkę Feela „Jak anioła głos”. Trochę na siłę zaśpiewana? Może wy mieliście inne wrażenie. Mimo przychylnych ocen Węgorzewskiej i Szapołowskiej, Wojtek Jagielski się wyłamał, i mówił coś o prywacie, o tym, że jeden Kupicha już był i miał wystarczyć. Czyżby jakieś niepozytywne wibracje zapanowały na linii Jagielski-Kupicha?

kupicha_piotr

urbanski_hubert_kupicha_piotr

kupicha_piotr

Ostatnie wykonanie tego wieczoru. Piosenka Jai Ho z filmu Slumdog. Aranżacja w stylu Bollywood. Ciekawe wykonanie, ale bez porywów serca. Jednak cieszyńscy fani Haliny Młynkovej i jej „żołnierzy” trzymają rękę na pulsie – głosują. To już kolejny odcinek, w którym ta drużyna znowu zdobyła pierwsze miejsce.

mlynkova_halina

urbanski_hubert_mlynkova_halina

mlynkova_halina

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>