www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Bezpieczne lato Agnieszki Więdłochy

Aktorka ma dopiero 27 lat, jednak, jak sama mówi, już dawno wyrosła z wakacyjnych szaleństw a cały swój wolny czas spędza wyłącznie w gronie znajomych… ze szkoły podstawowej czy liceum!

Gwiazda serialu „Lekarze” czy „Czas honoru” w tym roku ma dużo pracy i zaliczy tylko krótkie wakacje. Jak Agnieszka Więdłocha zamierza je spędzić?

 

Dawniej lubiłam wyszaleć się w sporcie. Ale kiedy na pierwszym roku studiów połamałam się na snowboardzie i ponad pół roku byłam w gipsie, to mi przeszło – śmieje się aktorka w wywiadzie dla „Pani domu”. – Teraz wolę czasem po prostu się wyłączyć: nie odbierać telefonów, nie gonić za niczym, tylko być. Posiedzieć na kanapie, coś poczytać. Napić się kawy. Nie myśleć o niczym ważnym i koniecznym. Tego potrzebuje mój umysł.

Nie oznacza to na szczęście, że Agnieszka spędza swój wolny czas jak emerytka. Aktorka jest przecież młoda i też ma ochotę czasem się wyszaleć! Ciekawi tylko fakt, że Agnieszkę nie bawią imprezy na salonach „warszawki”. Zamiast tego, aktorka woli odwiedzić przyjaciół z rodzimej Łodzi.

Kiedy chcę się rozerwać, wsiadam w pociąg i jadę się zabawić z paczką znajomych z podstawówki czy liceum. Nie dalej jak w poprzedni weekend „zresetowałam” się w ich gronie! Kocham też wpaść do rodzinnego domu, porozmawiać z rodzicami. To mi daje energię na kolejne dni – mówi skromnie Agnieszka Więdłocha.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>