www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Beyonce jest w ciąży

Prasowa nagonka na dobiegającą trzydziestki gwiazdę, czy jednak fakt?

Zagraniczne gwiazdy bardzo przeżywają upływający czas. Może słyszeliście, że ostatnio Kim Kardashian, właścicielka najseksowniejszej pupy na całym świecie zabroniła bliskim i przyjaciołom przypominać, że skończyła trzydzieści lat?

Czego tu się bać?

Ale nie wszystkie gwiazdy boją się tak starości. Zwłaszcza, że jest jedna stara metoda, która pozwala się nieco odmłodzić, w każdym wieku. Ciąża. Tak, tak macierzyństwo odmładza, co pokazał już niejeden przypadek. Ale w przypadku Beyonce, – tak Beynoce jest w ciąży, odmładzanie póki, co nie wchodzi w grę. Ona ma dopiero 29 lat i nie martwi się tym.

O tym, że gwiazda spodziewa się dziecka napisał dzisiaj Super Express cytując wypowiedź jednego z jej znajomych.

Beyonce była w szoku, bo uwielbia dzieci, ale nie była jeszcze gotowa na macierzyństwo. Poza tym bardzo chciała zakończyć nagrywanie albumu i znowu wyruszyć w trasę koncertową po świecie. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko jest darem od Boga i teraz jest bardzo szczęśliwa.

Wydaje sie, że jak na gwiazdę światowej rangi Beyonce ma bardzo rozsądne podejście do tematu. Życzymy  w takim razie wszytskiego dobrego. A Kim Kardashian proponujemy tę najstarszą na świecie kurację odmładzającą – macierzyństwo. Wtedy nie musiałaby się zamartwiać, że właśnie skończyła trzydzieści lat …

Kim  Kardashian

beyonce2

thesun

thesunWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>